Loading
Березень 31, 2017

Про нас

Об’єднаємо світ музикою!

 

Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «O-Fest» започаткований Київським Національним академічним театром оперети у 2012 році.

Ініціатором проведення фестивалю став художній керівник Київського театру оперети, Голова Національної спілки театральних діячів України, Народний артист України Богдан Дмитрович Струтинський.

Вперше зірка Міжнародного музичного фестивалю «O-Fest» засвітилася влітку 2013 року завдяки спільним зусиллям організаторів цього яскравого мистецького музично-театрального проекту: Київського національного театру оперети та Бучанської міської ради і за підтримки Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Фінальна пісня «O-Fest 2013» на музику Штрауса була спеціально написана для фестивалю.

Відома співачка і композитор, переможниця «Євробачення-2016» – Джамала стала спеціальним гостем фестивалю у 2013 році і Хедлайнером фестивалю у 2014 році.

За чотири роки у фестивалі взяли участь представники від: України, Австрії, Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Грузії, Естонії, Ірану, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, США, Фінляндії, Хорватії, Чехії і інших країн.

Вже традиційно, почесними гостями Міжнародного музичного фестивалю «O-Fest» є – Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць, керівники, диригенти та артисти провідних музичних театрів світу, знамениті виконавці і музиканти, відомі політики та представники влади, знані діячі культури і мистецтва.

З року в рік фестиваль набирав обертів і «O-Fest 2016» пройшов з величезним успіхом. Тільки в заходах першого дня фестивалю було задіяно близько 30 колективів і 500 учасників які представляли різні мистецько-культурні напрями. Гранд-концерт у Бучанському міському парку зібрав рекордну кількість глядачів, не всі бажаючі змогли попасти і на Гала-концерт в Київському національному академічному театрі оперети.

Гостинна Україна щоразу доводила міжнародній спільноті свою щирість і повагу до національних цінностей інших народів, свою духовність, високий національно-культурний рівень і здатність належно оцінити творців і виконавців музичного всесвіту, гордо демонструючи і свої мистецькі надбання.

З кожним роком Міжнародний музичний фестиваль «O-Fest» все більше розгортає свої межі, ставши яскравим символом дружби та міжнародного творчого союзу культур, об’єднуючи на своїй інтернаціональній сцені талановитих вокалістів та диригентів із провідних театрів країн світу, відкриваючи нові імена, демонструючи широкій аудиторії глядачів неперевершені музичні шедеври.

Category: