Loading

наші організатори

ПОЗНАЙОМТЕСЬ З ОРГАНІЗАТОРАМИ

Богдан Струтинський
Співголова оргкомітету фестивалю художній укрівник Національної оперети України, Н. А. України
Сьогодні, як ніколи, Україні та світу потрібно об’єднуватись, незважаючи на жодні перепони. На перший погляд – це надскладна задача. Проте, існує універсальний інструмент – мова, яка не потребує перекладу, яка зрозуміла всім за будь-яких обставин – це музика. Саме тому IV Міжнародний фестиваль “O-FEST” – це не просто мистецька акція, це глобальний проект, спрямований на розвиток культурних цінностей, покликаний об’єднати світ за допомогою музики.

Міжнародні фестивалі – ефективний інструмент культурної дипломатії. Сьогодні Україні потрібен потужний фестивальний рух, який сприятиме укріпленню позитивного іміджу країни на світовому рівні та зміцненню міжнародних зв’язків на всіх рівнях.

Впевнений, що фестиваль з кожним роком буде набирати обертів в геометричній прогресії. Всім учасникам бажаю успіхів та натхнення, а глядачам – цікавих відкриттів та неймовірних позитивних емоцій.

Анатолій Федорук
Співголова оргкомітету фестивалю, голова бучанської міської ради
Шановні учасники, гості та поціновувачі вічної класики!

Вже тривалий час Буча є центром багатьох культурно-мистецьких заходів, а проведенння музичного фестивалю такого високого рівня стало доказом того, що розвиток та популярізація класичної музики, відродження і збереження світового надбання дає свої результати.

За чотири роки “O-FEST” став важливою подією у розвитку міжнародної культурної співпраці, яскравим символом дружби та творчого єднання митців сцени.

Фестиваль з першого року свого існування став улюбленим у мешканців міста, які з нетерпінням очікують на нову зустріч, аби знову і знову насолоджуватися зустріччю з артистами із різних країн, мати змогу зануритися у високі ноти справжнього мистецтва.

Бажаю всім чудового настрою, щирого спілкування, духовного єднання та доброзичливості!

arrow_left
arrow_right
Богдан Струтинський
Співголова оргкомітету фестивалю художній укрівник Національної оперети України, Н. А. України
Анатолій Федорук
Співголова оргкомітету фестивалю, голова бучанської міської ради